Kwartalnik "Kultura i Społeczeństwo" prowadzi stały nabór oryginalnych tekstów i regularnie je publikuje. Od 2020 roku w zeszytach tematycznych obok tekstów poruszających określony temat przewodni publikujemy także artykuły i rozprawy nadsyłane przez autorów, a dotyczące innej problematyki. Zapraszamy do zgłaszania tekstów za pośrednictwem naszej strony.

CALL FOR PAPERS "Obozy koncentracyjne w historii"

2021-09-14

Redakcja "Kultury i społeczeństwa" ogłasza nabór artykułów do numeru poświęconego systemom obozów koncentracyjnych. Zgłoszenia tekstów przyjmujemy przez OJS do końca listopada 2021 roku.

CALL FOR PAPERS "Między liberalizmem i konserwatyzmem"

2021-09-14

Redakcja "Kultury i społeczeństwa" ogłasza nabór artykułów do numeru poświęconego relacjom między konserwatyzmem i liberalizmem. Zgłoszenia tekstów przyjmujemy przez OJS do końca listopada 2021 roku.

Stały nabór tekstów

2021-05-13

Redakcja "Kultury i Społeczeństwa" uprzejmie przypomina, że kwartalnik prowadzi stały nabór oryginalnych tekstów i regularnie je publikuje. Od 2020 roku w zeszytach tematycznych obok tekstów poruszających określony temat przewodni publikujemy także artykuły i rozprawy nadsyłane przez autorów, a dotyczące innej problematyki.

40 punktów za publikacje w "Kulturze i Społeczeństwie"

2021-02-11

Miło nam poinformować, że zgodnie z nowym, rozszerzonym wykazem czasopism naukowych Ministerstwa Edukacji i Nauki z dnia 9 lutego 2021 roku czasopismo "Kultura i Społeczeństwo" uzyskało 40 punktów.